Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odchovy - štěňata

I když s chovem rhodéských ridgebacků teprve začínáme, stanovili jsme si pevné zásady, kterými se budeme řídit.

V chovu rhodeských ridgebacků se chceme zaměřovat především na zdraví psů, jejich povahu a v neposlední řadě také na kvalitní a standardní exteriér.

Výběr toho správného krycího psa je pro nás velmi důležitý.

Odběr štěňátek budeme umožňovat v 8. týdnu od data narození, do té doby budou chována v rodinném prostředí, kde se nachází 4 členové domácnosti, a kromě naší Ebony zde žije také fenka entlebušského salašnického psa Bailey of Freedom Love, která má již svůj první vrh štěňat úspěšně za sebou.img_5415.jpg Od 4. týdne budou u nás štěňata přikrmována a postupně zvykána na pestrou stravu jak ve formě masa a příloh, tak ve formě granulek, aby si nový majitel mohl vybrat, čím chce dále svého pejska krmit. K novým majitelům půjdou štěňátka čipovaná, očkovaná, opakovaně odčervená a o prohlédnuta poradcem chovu. Každé štěňátko od nás obdrží výbavičku, která mu pomůže zvyknout si na prostředí v jeho nové rodině. Dále majitelům předáme očkovací průkaz se záznamy o proběhlém očkování a odčervení a pochopitelně i kupní smlouvu​, která bude obsahovat všechny požadované náležitosti.

Odchodem štěňátka z naší chovatelské stanice se náš zájem nezmění. S budoucími majiteli chceme zůstat v trvalém kontaktu a budou-li mít zájem, pomůžeme jim se vším, co patří do kompletního chovatelského servisu. Rádi poradíme s výchovou, výcvikem, výživou, výstavami, chovem a dalšími věcmi.

Velice si vážíme zodpovědných majitelů a těšíme se na Vás, jakožto budoucí páníčky našich štěňátek.

V případě jakékoliv dotazu, který se týká plánovaného krytí, nás neváhejte kontaktovat.img_4156.jpg Rádi a ochotně vám na vše, co vás bude ohledně plemene zajímat, odpovíme.